Mažojo Princo keliais

Naujienos

Sausio 21-25 dienomis 8a klasės mokiniai dalyvavo integruotose lenkų ir anglų kalbų pamokose „Mažasis princas: simboliai ir „auksinės mintys“„The route of Little Prince: symbolism and quotes”.

Integracijos tema – Antoine de Saint-Exupéry „Mažojo princo“ skaitymo universalumas ir amžinumas. Pagrindinis pamokų tikslas buvo aptarti ilgalaikių vertybių, pavyzdžiui, meilės, gerumo, draugystės, svarbą kiekvieno žmogaus gyvenime.

Mokiniai kartu su filosofinės pasakos veikėju vyko į tarpplanetinę kelionę. Jos metu aštuntokai susipažino su galaktikų gyventojais, išsiaiškino mažųjų planetų simbolinę prasmę, įgijo kritinio mąstymo ir motyvavimo įgūdžių, suformulavo savo sprendimus, praturtino žodyną.

Nors mažasis herojus teigė, kad „kalba – nesusipratimų šaltinis“, esame įsitikinusios, jog mūsų mokiniai suprato, jog norint turėti draugą reikia jį prisijaukinti, o vėliau paleisti. Tuo tarpu santykiuose su kitais žmonėmis būtina vadovautis širdimi, nes „tai, kas svarbiausia, nematoma akimis”.

Nadežda Rusecka, Malgožata Vasilevska, Božena Ustjanovska