Mamyčių ir žydėjimo mėnuo

Naujienos Netradicinis ugdymas

Jau įpusėjo gegužė – gražiausias paskutinis pavasario mėnuo. Šio mėnesio pirmąjį sekmadienį   minime Motinos dieną. Šiai šventei mūsų progimnazijoje pasirodė net keletas parodų :"Sveikinimai Mamytei", kuriuos paruošė pradinių klasių lietuvių kalbos būrelio nariai(mokytoja Evelina Danilova), ketureilių ir Mamyčių portretų paroda "Tau, mano Mamyte", šiuos darbus kūrė 3d,3c ir 4a, 4b klasių mokiniai(mokytojos Neringa Januševičienė ir Renata Denkovska).

Gegužės 15 diena – Tarptautinė šeimos diena, todėl progimnazija pasipuošė dar viena 5 ir 6 klasių mokinių kūrybinių darbų  parodėle "Glėbiu Jus meile begaline", skirta brangiausiems žmonėms – savo šeimai (mokytoja Loreta Mažeikienė).

Taigi paskutinis  mokslo metų mėnuo džiugina ne tik gausiais žiedais, bet ir  puikiais mokinių darbais, kuriuose skiriami gražiausi žodžiai ir juntama didžiausia meilė  Mamytėms ir Tėveliams.

Lietuvių kalbos mokytoja Neringa Januševičienė