Lodówka dla Domu Dziecka

Aktualia

Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II od lat odwiedzają wychowanków Domu Dziecka Nr. 3, przekazują drobne upominki, bawią się z młodszymi dziećmi. Z rozmowy z opiekunami grupy polskiej wynikło, że przenoszone produkty szybko się psują, gdyż nie ma lodówki. Wiosną 2011 r. samorząd uczniowski pod kierownictwem Grażyny Basłyk zorganizował akcję „Lodówka dla Domu Dziecka”, podczas której zebrano 1156 lt.

Zebranych środków wystarczyło na kupno lodówki i inne drobne wydatki.

Nauczyciele B. Jurewicz i A. Griszkiewiczienie  przywiozły prezent od całej szkoły-lodówkę

 

 

Zachwyt dzieci!!!!

W imieniu dyrekcji Domu Dziecka przekazujemy serdeczne podziękowania rodzicom, uczniom, nauczycielom i wszystkim ofiarodawcom za piękny dar serca.

List z podziękowaniem