Lenkijos Nepriklausomybė ir matematika

Naujienos

102-ąsias Lenkijos Nepriklausomybės metines mūsų progimnazijos mokiniai šiemet minėjo nuotoliniu būdu. Apie Lenkijos istoriją, kovas už laisvę ir tautos patriotizmą kalbėta daugelyje pamokų. Ne išimtis ir matematikos pamokos.

6-8 klasių mokiniai gavo neįprastas aritmetines užduotis. Tik taisyklingai jas išsprendę, galėjo sudėti šūkį iš skiemenų. Įvairūs uždaviniai padėjo sužinoti, kiek metų balta ir raudona spalvos yra Lenkijos vėliavos spalvomis, kada lapkričio 11-oji tapo valstybine švente, o Dombrovskio mazurka (lenk. Mazurek Dąbrowskiego) oficialiu Lenkijos himnu. Apie daugelį įvykių mokiniai sužinojo konvertuodami romėnų skaičius į arabų. Išsprendus visas užduotis buvo sudėliotas šūkis – LAISVĖ.

Už aktyvų dalyvavimą netradicinėse pamokose mokiniai buvo apdovanoti ir gerais pažymiais, ir padėkomis.