Laimė yra duoti ir dalintis

Naujienos

       Balandžio mėnesį 8a klasės mokiniai dalyvavo integruotų  lenkų ir anglų kalbos pamokų cikle „Turtingas ne tas, kuris daug turi, o tas, kuris daug duoda.“ Šių pamokų metu mokiniai susipažino su Oskaro Vaildo kūriniu „Laimingasis princas“.  Iš pirmo žvilgsnio šis kūrinys – tai vaikiška pasaka, bet po gilesnės analizės jis tapo atskaitos tašku diskusijai apie laimę. Mokiniai sužinojo apie pasaulinius darnaus vystymosi tikslus, kurie gali padėti milijonams skurstančių žmonių visame pasaulyje. Dirbdami grupėse mokiniai bandė apibrėžti laimės sąvoką, kas ne tik paveikė kritinio mąstymo įgūdžių formavimą, bet ir padėjo jiems suvokti argumentavimo meną. Ir nors laimė yra kažkas subjektyvaus, džiugina tai, kad aštuntokai pabrėžė, jog deimantai ir rubinai laimės nesuteikia, o sugebėjimas dalintis su kitais gali tapti neišsenkančiu laimės šaltiniu.

Lenkų k. vyresn. mokytoja Božena Ustjanovska,

anglų k. vyresn. mokytojos Nadežda Rusecka ir Malgožata Vasilevska