Kovas – mėnuo BE PATYČIŲ

Siekiant atkreipti dėmesį į patyčių problemą visuomenėje kovo 4 – 29 dienomis mūsų progimnazijoje vyko prevencinė akcija „Kovas – mėnuo BE PATYČIŲ“. Mokiniai buvo raginami atkreipti dėmesį į tam tikras elgesio schemas, pastebėti šalia esančio draugo problemą, taip pat nepamiršti apie pagarbą, toleranciją kitam žmogui.

Mokiniai įsijungė į bendrą veiklą – kūrė plakatus tema „Mokykla be patyčių“, turėjo galimybę pasinaudoti „Pasitikėjimo dėžute“, dalyvavo edukacinių filmų peržiūrose bei pokalbiuose apie draugystę, toleranciją, patyčių sukeliamas emocijas, kurie vyko klasėse auklėjamosios valandėlės metu.

Saugi ir draugiška bendruomenė yra kuriama nuolat! Mokiniai suprato, kad patyčių problemą reikia spręsti kartu, bendromis jėgomis ir tik dialogo būdu.