Konkursas „Per pasaulį su lietuvišku eilėraščiu“

Konkursai Konkursy Naujienos

Vaikystėje skaitomi eilėraščiai lavina vaizduotę, kuria nuotaiką, padeda pastebėti mažas smulkmenas ir žavias akimirkas, ugdo vaikų kalbėjimo ir rašymo įgūdžius, turtina jų žodyną.

Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazijos 1–4 klasių mokiniai sudalyvavo tarptautiniame pradinių klasių mokinių piešinių ir dailyraščio konkurse „Per pasaulį su lietuvišku eilėraščiu“, kurį organizavo Vilniaus Simono Daukanto progimnazija. Konkurso tikslas – skatinti raiškiai skaityti lietuvišką poeziją, turtinti kalbą, kūrybiškumą ir saviraišką, ugdyti taisyklingo, aiškaus ir estetiško rašymo įgūdžius, bendrauti ir bendradarbiauti su užsienio šalių lietuvių bendruomenėmis, puoselėjančiomis lietuvių tautos tradicijas ir vertybes. Konkurse dalyvavo Lietuvos Respublikos ir lietuviškų, užsienyje esančių, mokyklų 1–4 klasių (6-11metų)  mokiniai. 

Lietuvių kalbos mokytojos, bendradarbiaudamos su pradinių klasių mokytojomis K. Jacevičiene, H. Marcinkevič, A. Stankevič, J. Stankevič, konkursui paruošė net 27 mokinių darbus!Pamokų metu mokiniai skaitė lietuvių poetų eilėraščius, o pasirinkto kūrinio ištrauką nurašė dailyraščiu ir iliustravo dailės pamokoje. 

Nuo vasario 28 d. iki kovo 31 d. Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazijos 1–4 klasių mokinių konkurso darbai bus eksponuojami Vilniaus Simono Daukanto progimnazijoje, o mes linkime mokiniams geros kloties II konkurso  etape!

Lietuvių kalbos mokytojos