Konkursas „Medis mano aplinkoje“

Naujienos Netradicinis ugdymas

Pavasaris – gamtos atbudimo metas. Ar pažįstame savo aplinką? Ar mokame puoselėti ir saugoti ją? Juk kiekvienas medis, augantis mūsų kieme, ypatingas.

Pradinių  3c, 4a, 4b, 4c klasių mokiniai lietuvių kalbos mokytojų Neringos Januševičienės ir Renatos Denkovskos buvo pakviesti dalyvauti kūrybinių darbų projekte „Medis mano aplinkoje“. I-ajame etape mokiniai įvairiausia technika piešė medžius, kūrė ketureilius ir erdvinius medelius. Parodoje konkurse dalyvavo  10 Vilniaus miesto mokyklų, buvo pateikta apie 100 darbų. Mokinių darbai buvo eksponuojami Vilniaus Naujininkų mokykloje. Ypač pasisekė 4b klasės mokiniui Karoliui Zinkevič, kurio darbas „Riešutų medis“  laimėjo III-ąją vietą (mokytoja Neringa Januševičienė).

Projekto II-ajame etape mokinių kūrybiniai darbai eksponuojami parodoje mūsų progimnazijoje. Parodą papildė ketvirtokų surinkta informacija apie medžius ir Lietuvos miškus. Kiekvienas mūsų galime pasidžiaugti gražiais pradinukų darbais, jų lakia fantazija, o svarbiausia meile gamtai, savo aplinkai.

 Lietuvių kalbos mokytoja Neringa Januševičienė

Renata Denkovska