Konkurs recytatorski „Poezijos sparnai”

Aktualia

W dniu 15 grudnia odbył się konkurs recytatorski „Poezijos sparnai”. Po 5 lekcji w auli szkolnej zebrali się uczestnicy konkursu, uczniowie klas 5-8. Wartość tekstów wybranych przez uczniów polega na wsłuchaniu się, odczuwaniu znaczenia słów. Wszyscy uczniowie wspaniali wystąpili i zostali nagrodzeni podziękowaniami. Cieszymy się, że mamy w szkole tak wielu utalentowanych uczniów, którzy kochają literaturę i promują artystyczne słowo. Członkowie komisji oceniającej ogłosili zwycięzców:

I miejsce – Dominika Baniewicz 5c kl., Emilia Zubriakowa 8d kl.

II miejsce – Beata Basłyk 6a kl., Ewa Stankevičiūtė 8c kl.

III miejsce – Paulina Sziłobrit 5c kl., Wanesa Jewdokimienko 8d kl., Patrycja Kościukiewicz 8d kl.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i nauczycielkom.