UROCZYSTOŚĆ ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO

Aktualia

24 maja w kościele pod wezwaniem błogosławionego Jerzego Matulewicza odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego w Progimnazjum im. Jana Pawła II. Mszę świętą w tej intencji odprawił wikariusz, ksiądz Witalij Kisiel.

Za bardzo dobre wyniki w nauce dyplomy otrzymało 126 uczniów, za dobre – 80 uczniów. Najbardziej aktywni uczniowie, którzy wykazali się w różnorodnych konkursach, zawodach sportowych oraz działalności pozalekcyjnej, otrzymali medale oraz podziękowania. Rodzice i nauczyciele mieli ogromną satysfakcję z osiągnięć swych wychowanków.

Uczniowie klas ósmych nie szczędzili słów wdzięczności nauczycielom za otrzymaną wiedzę i treściwie spędzone osiem lat w szkole. Po Mszy św. wszyscy obecni pożegnali się, życząc sobie nawzajem zdrowych i pomyślnych wakacji.

W dniach 27 maja – 7 czerwca uczniowie progimnazjum mają zorganizowaną kulturalną, turystyczną i sportową działalność.

Poniżej są zamieszczone zdjęcia z uroczystości zakończenia roku szkolnego w progimnazjum.