Koncertas mylimiems seneliams

2c klasės mokiniai, kurie lanko šokių ir teatro „Wiercipięty“ būrelius, kartu su vadovėmis ir muzikos mokytoja kovo 2 dieną padovanojo seneliams širdingą koncertą. Mokiniai džiugino žiūrovus gražiais eilėraščiais,  dainomis, fleitų melodijomis ir šokiais, suvaidino nuotaikingą pasaką „Kas pasakė „Miau‘? Choras „Olalajki“ nustebino visus įdomia muzikine kompozicija. 4a klasės mokinės sušoko vikrų šiuolaikinį šokį, o 5-7 klasių mergaitės praskaidrino nuotaiką šokdamos lietuvių liaudies šokį „Kepurinę“. Po iškilmingo koncerto visi seneliai buvo vaišinami arbata ir skanumynais.

Dėkojame visiems tėveliams, prisidėjusiems prie šventės organizavimo, dovanojusiems  medžiagas kostiumams, siuvusiems juos.