Ketvirtų klasių konkursas „Ortografijos pasaulyje“

Kovo 27 dieną Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazijoje įvyko XI-asis Vilniaus miesto mokyklų mokinių konkursas "Ortografijos pasaulyje". Šiais metais į jį atvyko 19 dalyvių. Konkurso užduotis ruošė Lenkijos instituto Vilniuje atstovė, vadovėlių autorė, literatūros projektų koordinatorė Barbara Orszewska.

Pasidžiaugti mokinių pasiekimais į apdovanojimus atvyko Lenkijos Respublikos ambasados sekretorė ponia Irmina Szmalec, kuri padėkojo mokiniams uždalyvavimą ir įteikė diplomus bei dovanas – knygas, edukacinius žaidimus, albumus, dėliones, marškinėlius ir saldumynus.

Šių metų konkurso rėmėjais tapo Lenkijos Respublikos ambasada Vilniuje, "Macierz szkolna", knygynas "Elephas" bei Jono Pauliaus II progimnazija.

Dėkojame nugalėtojams, jų mokytojoms ir visiems dalyviams!

Konkurso rezultatai:

I vieta: Elina Jarmalkovič, Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija, mokyt. Jadvyga Stankevič

I vieta: Evelina Stravinskaitė, Vilniaus S. Konarskio mokykla, mokyt. Joldana Vincel

II vieta: Aleksandra Ana Šot, Vilniaus Vl. Sirokomlės gimnazija, mokyt. Beata Bolondz

II vieta: Gabriela Bazurina, Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija, mokyt. Teresa Moisevič

III vieta: Patrycja Jakutovič, Vilniaus darželis-mokykla "Vilija", mokyt. Agata Zykovič

Pagyrimo raštas: Evelina Romeiko, Vilniaus Vl. Sirokomlės gimnazija, mokyt. Beata Bolondz

Pagyrimo raštas: Izabela Suščenkovaitė, Vilniaus Lazdynų mokykla, mokyt. Danuta Suščenkovienė

Vilniaus Jono Pauliaus II direktorės pavaduotoja Irena Šostak