Kaziuko mugė 1a klasėje

Netradicinis ugdymas Pradinių klasių

    Idėja organizuoti Kaziuko mugę gimė beveik paskutinę minutę. Didžiausia abejonė buvo susijusi su tuo, ar pirmokai susidoros su tokiu rimtu iššūkiu. Ir šį kartą puikiai pasidarbavo tėveliai! Su dideliu entuziazmu kartu su savo atžalomis jie prikepė daugybę saldumynų – spurgų, žagarėlių, įvairiausių sausainių bei pyragų. Nebuvo pamiršta ir apie šventines dovanėles.

   Kovo 6 dieną liaudiškais drabužiais pasipuošę pirmokai su nekantrumu ir baime akyse už prekystalių sulaukė pirmųjų pirkėjų – nulinukų. Simbolinės kainos, mugės fone skambanti muzika bei spalvingi prekystaliai traukė vis daugiau perkančiųjų. Po 20 minučių prekių beveik neliko, bet džiaugsmo buvo nemažai. Vienus džiugino greitai dingstančios prekės, kitus – žemos kainos, o tėveliai stebėjosi pirmokų matematiniais gebėjimais.

   Tradicijų puoselėjimas, verslumo ugdymas, matematikos pamoka – viskas persipynė šiame renginyje. Esame dėkingi administracijai už mūsų iniciatyvos palaikymą, tėveliams, o ypač Kristinai Piórko, Dianai Jarmalkovič, Renatai Gluchovskai, už laiką ir energiją, skirtą mugės organizavimui.

Auklėtoja Jadviga Stankevič.