Kalėdų tradicijos Anglijoje ir Lietuvoje

Konkursai Naujienos

Gruodžio 15 dieną 7a klasės mokiniai susirinko Aktų salėje į integruotą anglų ir lenkų kalbos pamoką. Septintokai žinojo, kad jų laukia konkursas „Kalėdų tradicijos Anglijoje ir Lietuvoje“ ir ruošėsi jam kelias savaites. Mokiniai buvo padalinti į 5 komandas, kurios gavo namų darbą. Konkursą sudarė kelios dalys. Grupių lyderiams teko varžytis „Lyderių konkurse“. Pamokoje netrūko linksmų ir nuotaikingų užduočių. Visi gavo užduotį, kuo greičiau ir originaliau supakuoti kalėdinę dovaną, sudainuoti karaokė. Komisija, kurios sudėtyje buvo mokytojos Božena Ustjanovska, Malgožata Vasilevska, Nadežda Rusecka bei kelios 7c klasės mokinės, išrinko konkurso nugalėtojus. Visi dalyviai gavo diplomus už dalyvavimą bei mažas dovanėles. Ar tarpusavio varžybos yra geras mokymo metodas? Po integruotos pamokos, dalindamiesi įspūdžiais, mokiniai pabrėžė, kad jiems patiko dirbti grupėse, nes tai suteikė galimybę pabendrauti po pamokų, geriau pažinti vienam kitą. Kai kas sužinojo apie draugo talentą, apie kurį anksčiau nė nenumanė. Be to, visi vienu balsu pabrėžė, jog pamoka nebuvo nuobodi, o į laikrodį net nesinorėjo žvilgtelėti.