Mažojo princo Kalėdos

Prieš pat Kalėdas, gruodžio 18 dieną, 6b klasės mokiniai pakvietė savo artimuosius į vaidinimą apie kasdienį vaikų, paauglių bei suaugusiųjų gyvenimą. Pirmieji scenoje pasirodė velniai, turėdami tikslą pavogti iš žmonių laiką. Kompiuterinės technologijos pavergė vaikų ir jaunimo širdis ir protą – dažnas iš jų leidžia laiką virtualioje erdvėje, o suaugusieji, užsiėmę rimtais reikalais, irgi pamiršo apie netrukus gimsiantį kūdikėlį Jėzų. Tokias išvadas padarė Mažasis Princas, atvykęs į mūsų planetą ir pažvelgęs iš šalies į kasdienį mūsų gyvenimą. Žmonės per mažai laiko praleidžia kartu! Mažojo Princo mintims pritarė ne tik aktoriai, bet ir žiūrovai, kurie vaidinimą palydėjo garsiais plojimais.

Vakaras buvo tęsiamas prie kalėdiniais patiekalais padengto stalo. Vaikai, jų artimieji bei auklėtoja pasidalino paplotėliais – vienybės su Dievu bei vienybės šeimoje simboliu. Artėjant šventės pabaigai, mokiniai apsikeitė dovanomis ir su šypsenomis išsiskirstė namo. Dar ne kartą žiemos atostogų metu jie mintimis sugrįš prie šio vakaro.