Kalėdinės šventės progimnazijoje

Visą gruodžio mėnesį mūsų mokykloje tvyrojo pakili nuotaika. Ir pradinukai, ir vyresnių klasių mokiniai ruošėsi artėjančioms šventėms. Klasės bei koridoriai buvo papuošti šventinėmis dekoracijomis, ant eglučių buvo sukabinti mokinių rankomis pagaminti žaisliukai, o laiškuose, adresuotuose Kalėdų Seneliui, buvo nupieštos ar aprašytos išsvajotos dovanos.

Tačiau daugiausia dėmesio ir laiko reikėjo skirti kalėdiniams vaidinimams ruošti. Vadovaujami auklėtojų bei muzikos mokytojų, mokiniai intensyviai repetavo, mokėsi žodžių, kalėdinių giesmių, kūrė kostiumus.

Prieš pat žiemos atostogas klasėse bei mokyklos salėje vyko daug šventinių renginių, į kuriuos buvo pakviesti tėvai, seneliai, broliai, seserys. Po vaidinimų visi skubėjo į klases, kad galėtų pasidalinti kalėdaičiais, palinkėti gerų metų, pasikeisti dovanėlėmis, susitikti su Kalėdų Seneliu, pasveikinti vieni kitus su artėjančiomis šventėmis.