Kalėdinė misterija

Gruodžio 20 dieną mūsų  progimnazijoje nuo pat ryto vyravo šventinė nuotaika. Per pirmą pamoką mokiniai, linkėdami linksmų ir gerų švenčių, dalinosi kalėdaičiais su draugais ir mokytojais. Prasidėjus antrai pamokai pradinukai ėjo pasveikinti su artėjančiomis Kalėdomis vyresnių klasių mokinius. Vaikai keitėsi pačių pagamintais atvirukais, dovanėlėmis, kartu giedojo giesmes, vaidino kalėdines pasakas.
         Šiais metais į šventinį vaidinimą mokyklos bendruomenę pakvietė mokytoja J. Stankevič  su savo auklėtiniais. Šis renginys buvo išskirtinis tuo, kad jame vaidino ne tik ketvirtokai, bet ir jų tėveliai, seneliai bei mokytojai. Puiki scenografija, idėja, režisūra,  gyva K. Stankevič vadovaujamo kvarteto muzika ir meniška aktorių vaidyba sužavėjo žiūrovus  kupina magiško veiksmo kalėdine istorija.

Biblinio siužeto spektaklio veikėjai  – Marija, Juozapas, piemenėliai, Trys Karaliai ir šv. Mikalojus priminė susirinkusiesiems apie svarbiausias  Kalėdų vertybes,   šeimos, draugystės ir dalinimosi gerumu svarbą.

Pasibaigus prasmingam ir originaliam spektakliui progimnazijos direktorė J. Vysocka pasveikino visą mokyklos bendruomenę su artėjančiomis šventėmis. Kunigas V. Kisiel pakvietė visus kartu pasimelsti. Vėliau salėje tradiciškai dalijosi  kalėdaičiais, skambėjo gražūs, nuoširdūs sveikinimai ir linkėjimai.