Kaip pasveikinti Mamytę?

Naujienos

Kaip pasveikinti artimiausią žmogų, kai tu esi pirmokas? Galima pradžiuginti savo rankomis pagamintu atviruku bei naujai išmokta daina! Taip ir padarė 1a, 1b, 1c bei 1d klasių mokiniai, visą balandžio mėnesį stropiai mokydamiesi ir rinkdami pažymius – “gėlytes”, kurios papuošė Mamoms skirtus atvirukus. Ruošdamiesi integruotoms pasaulio pažinimo ir lietuvių kalbos pamokoms, pirmokai skaitė tekstus, mokėsi eilėraščių, atliko daug įvairių užduočių, turtindami savo kalbą naujais žodžiais ir gilindami žinias apie ilgai lauktą pavasarį. O išmoko jie tikrai nemažai! Smagu buvo stebėti mokinių komandinį darbą, kurio metu nė vienas iš jų nesėdėjo sudėjęs rankas. Mamytės gavo ne tik atvirukus su linkėjimais, bet ir vaizdo įrašą, kuriame skamba jų vaikų atliekama dainelė.

Lietuvių kalbos mokytojos R. Denkovska, A. Šilanskienė, G. Vilkanecienė ir pradinių klasių mokytojos L. Šulska, N. Grib, A. Autuch