Kaip duonelė atsiranda?

Naujienos

„Nuo grūdelio iki kepalo“ – šiame projekte dalyvavo mūsų progimnazijos 4a, 4b, 4c, 4d klasių mokiniai. Jo metu ketvirtokai sužinojo, koks ilgas ir sudėtingas yra grūdo kelias iki duonos kepalo ant mūsų stalo. Vaikus įtraukė viktorina, o jos metu buvo sukurti informatyvūs plakatai. Ką dirba ūkininkas, malūnininkas ar kepėjas dabar gali pasakyti kiekvienas projekto dalyvis. Kai kurie ketvirtokai noriai išbandė kepėjo darbą ir į pamoką atsinešė kartu su tėveliais ar seneliais pagamintus kepinius.

Apibendrindami projektą mokiniai dalijosi įspūdžiais, savo išvadomis ir džiaugėsi naujai įgytomis žiniomis.

Po teorinės dalies atėjo laikas „skaniai“ projekto daliai – kepinių degustacijai. Jos metu ilgai netilo kalbos apie duonos skonį ir poskonius.