Judėjimo savaitė

Vaikai vaikams

Rugsėjo 21-27 dienomis Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazijoje vyko Judėjimo savaitė. Šiame renginyje galėjo dalyvauti visi norintys.

Rugsėjo 23 dieną mokyklos stadione kūno kultūros mokytojai organizavo 1 km bėgimą bei Zumba treniruotę 5-6 klasių mokiniams. Zumba – tai šokio ir lengvojo kultūrizmo sintezė, tad visi buvo kviečiami įsitraukti į bendrą žaidimą bei išmokti kelis nesudėtingus judesius. Mokiniai turėjo galimybę išbandyti naują judėjimo formą ir parungtyniauti tarpusavyje, o greičiausiai nubėgę 1 km distanciją liko apdovanoti.

Rugsėjo 25 dieną ilgiausios pertraukos metu progimnazijos kieme susirinko nemažas mokinių skaičius. Skambant ritmingai muzikai, jie linksminosi bei kartojo paprastas choreografijos kombinacijas. Gera nuotaika užsikrėtė ne tik dalyviai, bet ir žiūrovai.

Dėkojame visiems už aktyvumą!

Kūno kultūros mokytojai