Jau pavasaris atėjo!

Naujienos

     Su pavasarine ir linksma nuotaika kovo 7 dieną į aktų salę sugūžėjo mūsų progimnazijos pradinukai.  Mokiniai buvo pakviesti kartu švęsti Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną. Šia proga 4c klasės mokiniai vadovaujami muzikos mokytojos  A. Judickos, lietuvių kalbos mokytojų Č. Bražinskienės ir E. Stankevičienės bei šokių vadovės B. Ustjanovskos pradžiugino mažuosius žiūrovus žaismingu vaidinimu "Baltoji skruzdėlytė". "Vabaliukai", "boružėlės", "voriukai" ir "skruzdėlytės"  papasakojo apie baltąją skruzdėlytę, kuri buvo išvaryta iš namų, nes buvo kitokia – balta. Vaidindami vaikai atskleidė kilnią tiesą, kad visi esame skirtingi ir nevalia atstumti kitokio.
    Spektaklio metu nuotaikingai dainavo choras "Olalajki". Smagių  dainų atlikėjai su "mažais aktoriais" padovanojo visiems džiugią ir šiltą šventę. Žiūrovai ilgai ir nuoširdžiai plojo artistams, dėkodami už kupiną įspūdingų akimirkų koncertą.

Dėkojame 4c klasės mokinių tėveliams ir mokytojai T. Moisevič už nuoširdžią pagalbą organizuojant šventę!