IV-asis tarptautinis futbolo turnyras Ząbki mieste

Naujienos Netradicinis ugdymas Pasiekimai

     Balandžio pabaigoje Jono Pauliaus II gimnazijos stadione Ząbki mieste įvyko IV-asis tarptautinis jaunimo futbolo turnyras. Šiais metais jame dalyvavo 16 komandų iš septynių šalių – Baltarusijos, Čekijos, Lietuvos, Vokietijos, Škotijos, Ukrainos ir Lenkijos. Mūsų progimnazijos sportininkai sėkmingai jame dalyvauja jau nuo 2011 metų. Pirmasis turnyras, turėjęs vykti 2010 metais, buvo atšauktas dėl tragiškos lėktuvo katastrofos Smolenske.

    Šiųmetinės varžybos vyko draugiškoje atmosferoje, o į finalą patekusios komandos pasižymėjo apylygėmis jėgomis.

    Laimėtojais tapo stadiono šeimininkai – Ząbki miesto 1-oji gimnazija. Jai ir atiteko pereinamoji taurė, kurią atsivežė praeito turnyro laimėtoja – komanda iš Škotijos. Mūsų progimnazijos komanda užėmė II vietą, o geriausiu vartininku buvo išrinktas 8d klasės mokinys Andrzej Bobelis. III-ąja vieta džiaugėsi Gardino miesto futbolo klubo FC NEMAN komanda.