Išvyka į Vilniaus universiteto muziejų

Vasario pabaigoje dvi mūsų progimnazijos aštuntokų komandos (Ekoludki: Adam K., Marta D., Marta S., Ervin V. bei EKO4: Konrad K., Elžbieta A., Maria B., Valdemar K.) dalyvavo ekologinio švietimo konkurse „Ekologiškai – reiškia logiškai”, vykusiame Vilniaus Adomo Mickevičiaus licėjuje. Mokinius konkursui ruošė mokytojos Ana Griškevičienė, Katažina Kordecka bei Agata Augustynovič. Jo tikslas – skatinti mokinius domėtis aplinkosaugos problemomis, jų atsiradimo priežastimis bei sprendimo būdais, tinkamu atliekų tvarkymu, siekiant racionaliai naudoti gamtinius resursus.

Šiemet konkurse dalyvavo komandos iš 8 Vilniaus miesto bei Vilniaus rajono mokyklų. Visi dalyviai gavo diplomus bei dovanėles. Komanda Ekoludki, užėmusi II-ąją vietą, laimėjo ekskursiją į VU zoologijos muziejų. Jame apsilankė kartu su savo klasės draugais. Muziejaus vadovė dr. Grita Skujienė pasakojo, kaip į muziejų patenka eksponatai, kokia yra kai kurių iš jų kaina, kaip yra pildoma muziejaus kolekcija. Ekskursijos metu mokiniai sužinojo apie IUCN – Pasaulinę gamtos apsaugos organizaciją, apie jos veiklą ir misiją.

Chemijos mokytoja Agata Augustynovič