Integruota lietuvių kalbos ir matematikos pamoka

Naujienos Netradicinis ugdymas

6e klasėje vyko integruota lietuvių kalbos ir matematikos pamoka "Skaičiai kalba" (mokytojai L. Mažeikienė ir Z. Rynkevič).

Jos metu mokiniai skaitė linksmas skaičių (nuo 0 iki 10) atsiradimo istorijas, rodė nupieštus paveikslėlius, skaitė skaičiuotes, demonstravo pagamintus skaičiuočių maketus. Dirbdami poromis, turėjo taisyklingai perskaityti nurodytus skaitvardžius.

Po to pamoką tęsė mokytojas Z. Rynkevič. Mokiniai lentoje sprendė uždavinius su trupmeniniais skaičiais, stengdamiesi taisyklingai tarti ir kirčiuoti skaitvardžius bei ištaisyti padarytas klaidas.

Nebuvo pamiršti ir kelintiniai skaitvardžiai.Juos mokiniai vartojo raštu atsakinėdami į įvairius klausimus.

Pamokos pabaigoje reikėjo taisyklingai perskaityti sausainių gamybos receptą, kuriame pasitaikė tikrai nemažai skaitvardžių. Nuskambėjus skambučiui į pertrauką, visi paragavo pagal šį receptą iškeptų sausainių.