GAMTOS IR SOCIALINIŲ MOKSLŲ SAVAITĖ

Gamtos ir socialinių mokslų

Balandžio 23-27 dienomis mokykloje vyko gamtos ir socialinių mokslų savaitė. Mokiniams patiko dalyvauti įvairiuose konkursuose, rengti darbelių parodas. Balandžio 23 dieną 6-osios klasės dalyvavo konkurse „Žemėlapis galvoje“, kurį parengė mokytojos A. Juodis ir A. Truchanovič. I-ą vietą laimėjo 6B klasė, II-ą – 6E, III-ą – 6C klasė.

8-osios klasės žiūrėjo filmą apie narkotikų žalą. Mokytojos S. Grunenkova ir A. Griškevičienė 7-okams paruošė pristatymą apie žalingus įpročius. Balandžio 24 dieną 5-ų klasių mokiniai pasitikrino istorines žinias mokytojos B. Antonenko organizuotame konkurse. I-ą vietą laimėjo 5C klasės mokinė A. Voicechovič. Antras liko E. Klečkovski, trečias – K. Novicki. Balandžio 25 dieną 8-osios klasės rungėsi geografijos konkurse „Pažink Europos šalis“, kurį organizavo A. Juodis ir K. Kordecka. I-ą vietą laimėjo 8B, II-ą – 8C, III-ą – 8D klasė.

 

Balandžio 26 dieną 7-ų klasių mokiniai dalyvavo A. Juodis paruoštame geografijos žinių konkurse, kurį laimėjo E. Urbanovič, antra liko A. Machnicka, trečia – P. Černiavska.

Balandžio 27 dieną įvyko tradicinis tarpmokyklinis konkursas „Vilnius – baroko miestas“. Jame dalyvavo Lazdynų vidurinės mokyklos, J. Lelevelio vidurinės mokyklos, Vl. Sirokomlės vidurinės mokyklos, A. Mickevičiaus gimnazijos ir mūsų mokyklos mokiniai. Komandos sudarytos iš 4 asmenų varžėsi įvairiose rungtyse: Vilniaus senamiestyje ieškojo nurodytų istorinių objektų, rengė pristatymus, atsakinėjo į klausimus. Geriausiai pasirodė Vl. Sirokomlės vidurinės mokyklos mokiniai, kurie laimėjo I-ą vietą. II-a vieta atiteko A. Mickevičiaus gimnazijai, III-a vieta – Jono Pauliaus II progimnazijai. Iš rungčių grįžusius dalyvius mokyklos šeimininkai pavaišino arbata ir sausainiais. 7-ų klasių mokiniai paruošė smagų koncertą, kuriame buvo apibendrinti gamtos ir socialinių mokslų savaitės rezultatai.