Ekskursija į Molėtus

Naujienos

    Spalio 10 dieną 7a ir 7 b klasių mokiniai apsilankė   Lietuvos etnokosmologijos – pirmame ir vieninteliame pasaulyje tokio pobūdžio muziejuje.Septintokai nuoširdžiai susidomėję klausėsi pasakojimo apie žmonių sąsajas su kosmosu, sužinojo apie unikalius įrenginius, kurių dėka yra atskleidžiamos mūsų visatos paslaptys.  Prireikė daug ištvermės įveikiant daugybę laiptelių lipant į bokštą, kad po stikliniu kupolu galima būtų pasigrožėti spalvinga rudens gamtos panorama.
    Keliautojai apsilankė Molėtų astronomijos observatorijoje, kur pro didžiulį  teleskopą astronomai  stebi net mažiausias žvaigždes. Gidas sužavėjo mokinius įdomiu pasakojimu, atsakė į septintokų rūpimus apie kosmosą klausimus.
    Grįždami ekskursijos dalyviai užsuko į Europos geografinį centrą. Mokiniai apziūrėjo paminklą – balto granito koloną su žvaigždžių karūna viršūnėje.
   Važiuodami namo visi didžiavosi, kad buvo "arti visatos" ir apsilankė Europos centre!