E-Koszyczki czyli zdalne nauczanie o tradycjach wielkanocnych po angielsku

Naujienos

Kwarantanna zaskoczyła wielu z nas. Wprowadziła ograniczenia i zakazy, pozbawiła kontaktów na żywo i spotkań w klasie. Jednakże nie pozbawiła nas możliwości uczenia się czy świętowania ważnych dla nas dat. Uczniowie klas 2c, 2d, 3b oraz 3d podczas zdalnych lekcji języka angielskiego nie tylko uczyli się nowych słów, ale również wypróbowali nowe ćwiczenia interaktywne, dzięki którym rozwijali swoje kompetencje technologiczne. Do pracy mieli stworzoną prezentację https://view.genial.ly/5e8f80b8124be30da516cbc5/presentation-easter-fun. W wyniku tygodniowej pracy powstała wystawa prac uczniowskich ‘My Easter basket’ („Mój koszyczek wielkanocny”). Serdecznie dziękujemy dzieciom za aktywny udział oraz Rodzicom za pomoc.

Nadzieżda Rusiecka oraz Małgorzata Wasilewska