Dzień pluszowego misia

Aktualia Języka angielskiego

       25 listopada jest obchodzony dzień pluszowego misia. Nauczycielka języka angielskiego pani Irena Taczycka wraz z uczniami klas 2a, 2b i 2c wzięli udział w międzynarodowym eTwinning projekcie „Teddy Bear Day 2013”. Najpierw pani Irena zapoznała dzieci z historią   powstania tego święta. Następnie, uczestnicy razem z rodzicami tworzyli urocze misie i ich paszporty. Została zorganizowana wystawa prac uczniowskich.  Autor najładniejszej zabawki uczeń klasy 2c Dominik Dzetłauskas  jako nagrodę otrzymał ciekawą książkę.

      W ramach projektu uczniowie musieli wymienić się swoimi misiami z uczestnikami z innych krajów. ,,Po wyjeździe” naszych misiów, dzieci wkrótce doczekały się ,,pierwszych gości”  z Turcji oraz Polski. Inne, z Estonii, Bułgarii i Grecji są jeszcze w drodze!