„Drąsūs, stiprūs, vikrūs“

Naujienos Pasiekimai

2017 m. sausio 31 dieną Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazijos 5-6 klasių mokiniai dalyvavo Vilniaus miesto mokyklų žaidynių "Drąsūs, stiprūs, vikrūs" estafečių varžybose, kurias organizavo Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto departamentas ir viešoji įstaiga "Sveikas miestas". Žaidynės vyko 13 val. Vilniaus Taikos progimnazijoje. 9 estafečių rungtyse varžėsi 2004 m. gimimo ir jaunesni mokiniai. Kiekvienos komandos sudėtis – 8 mergaitės, 8 berniukai, 4 atsarginiai ir du mokytojai.

2004 m. gimimo ir jaunesnių mokinių mokyklų komandų žaidynių rezultatas:

1. Vilniaus Taikos progimnazija

2. Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija

3. Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija

Kūno kultūros mokytojai S. Pekarskienie ir K. Kitkovska