Dėl pajamų mokesčio dalies skyrimo

Kviečiame mokinių tėvelius, mokytojus, progimnazijos darbuotojus ir visus neabejingus mokyklos gerovei, 1,2% gyventojų pajamų mokestį skirti mūsų progimnazijai. Jūsų paskirta parama bus išskaičiuota iš praeitais metais valstybei jau sumokėtų mokesčių ir pervesta į mokyklos sąskaitą. Tam reikia užpildyti el. prašymą. Šis paramos būdas nereikalauja jokių papildomų materialinių išlaidų.

KAIP SKIRTI PAJAMŲ MOKESČIO DALĮ PARAMAI?

Norint skirti sumokėto pajamų mokesčio dalį pasirinktam paramos gavėjui, užpildytą prašymą (forma FR0512, versija v4) iki gegužės 1 d. reikia pateikti Valstybinei mokesčių inspekcijai:

Užpildžius prašymą elektroniniu būdu per VMI elektroninio deklaravimo sistemą (EDS).

Daugiau informacijos rasite čia…

Progimnazijos rekvizitai, reikalingi pildant prašymą:

Paramos gavėjo identifikacinis numeris: 195472315

Paramos gavėjo pavadinimas: Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija

Nuoširdžiai dėkojame Jums už palaikymą ir supratimą bei pagalbą gerinant Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazijos mokinių ugdymo sąlygas.

DĖKOJAME VISIEMS, JAU SKYRUSIEMS PARAMĄ PROGIMNAZIJAI!

Kaip pateikti prašymą e. būdu?