Dailės konkursas ,,Angelų įvairovė”

Konkursai Naujienos

Dar prieš žiemos šventes mūsų progimnazijos koridorių papuošė ir visus sužavėjo nuostabūs angelai ir angeliukai. Konkurso ,,Angelų įvairovė” organizatoriai kvietė mažuosius ir suaugusiuosius dalyvauti jame, įvairia technika kurti dailės darbelius ir tokiu būdu prisiminti artėjančių švenčių tradicijas.

Konkurse dalyvavo 3a ir 3d klasių mokiniai. Kiekvienas darbas pasižymėjo originalumu ir kruopštumu. Angelai buvo pagaminti įvairia technika. Žavėjomės medžiaginiais, nertais, siuvinėtais angelais, popieriniais angelų karpiniais.

Kiekvienas darbas vertas dėmesio ir pagyrų. Visus nuoširdžiai sveikiname! Tikimės, jog ateinančiais metais šie angelai atneš ant sparnų paguodos, vilties, sustiprins tikėjimą geresniu gyvenimu.

3a ir 3d klasių auklėtojos