CurioCity – miestas smalsuoliams

Naujienos Netradicinis ugdymas

Po visų varginančių ir šiek tiek jaudinančių koncertų priešmokyklinės grupės vaikučiai gegužės 17 dieną išvyko į edukacinę, o kartu ir pramoginę kelionę į CurioCity, esantį Kauno mieste.

CurioCity – tai didžiausias Baltijos šalyse edukacinis centras vaikams nuo 1 iki 13 metų, kuriame ne tik jie, bet ir jų tėveliai gali patirti neįprastų nuotykių – nuskristi raketa į kosmosą, įveikti kliūčių ruožą virš degančios lavos, pabūti greitosios pagalbos ar gaisrininkų ekipažo nariais. Vaikus sužavėjo didelis statybų plotas su visais šiam darbui reikalingais atributais – nuo aprangos iki kastuvo ar karučio.

Dvi valandos, skirtos užsiėmimams, eksperimentams, bandymams, praėjo nepastebimai greitai ir pradėjome ruoštis iškylai. Mus, išeinančius iš prekybos centro „Mega“, kur milžiniškame akvariume stebėjome 30 rūšių žuvų gyvenimą, užklupo didžiulė liūtis. Jai nepavyko sugadinti mūsų planų, turėjome juos šiek tiek pakoreguoti. Iškyla įvyko ne gamtos prieglobstyje, bet autobuse. Mažiems keliautojams patiko dar labiau!

Grįžimas namo šį kartą buvo kaip niekad tylus ir ramus – dauguma vaikų ir keli suaugusieji saldžiai miegojo.