Čia verta apsilankyti!

Jonas Paulius II – didžiausias piligrimas Lietuvoje Netradicinis ugdymas

Spalio 25 dieną specialiosios klasės mokiniai keliavo po Lietuvą. Pirmiausia jie apsilankė Daugėdų sodyboje, kur dalyvavo edukaciniame užsiėmime apie duonos kepimą. Kiekvienas suformavo sau duonos kepalėlį, pagardino kmynais, papuošė rugių grūdais, o kol duonelė kepė, klausėsi dainų bei smagių šeimininkės pasakojimų apie praeitį bei duonos kepimo tradicijas. Susitikimui baigiantis mokiniai gavo po gardžią duonytę, kurią parsivežė namo. Dėkojame visiems, kas pakvietė mus į tokią nepamirštamą pamoką!

Kitas sustojimas buvo Vievyje, kur apsilankėme Lietuvos kelių muziejuje. Tai tikras rojus technikos mėgėjams. Berniukai degančiomis akimis apžiūrinėjo lengvuosius automobilius, sunkvežimius, kelių tiesimo techniką, o kiek džiaugsmo buvo atsisėdus už vairo!

Dėkojame organizatoriams už nuostabią išvyką, kurios metu ne tik daug sužinota, bet ir skaniai pavalgyta!