Čia mūsų namai

Naujienos

Vasario 14 dieną mūsų progimnazijos pirmokėliai dalyvavo eilėraščių meninio skaitymo konkurse “Čia mano namai”. Jo tikslas – ugdyti pagarbą Tėvynei, skatinti domėtis lietuvių poetų kūryba, augti drąsia asmenybe. Išrinkti kūrinius ir pasiruošti konkursui pirmokams padėjo mokytojos R. Denkovska, A. Šilanskienė ir G. Vilkanecienė. Aštuoni skaitovai neskubėdami nuoširdžiai deklamavo eiles apie tėviškę, paukščių ir žvėrių namus, stengdamiesi perteikti kūrinių nuotaiką. Konkurse nuskambėjo V. Palčinskaitės, L. Degėsio, A. Matučio ir kt. poetų eilės.

Visi konkurso dalyviai buvo apdovanoti padėkomis ir saldžiais prizais, o trys nuoširdžiausiai padeklamavę eilėraštukus – diplomais.

Konkurso nugalėtojai:

I vieta – Faustina Maceikianec 1d

II vieta – Damian Stankevič 1c

III vieta – Kamilė Zujevič 1a