Bibliotekos savaitė

Naujienos

Balandžio 25-29 dienomis mūsų progimnazijos bibliotekoje vyko renginiai, skirti Bibliotekų metams ir Nacionalinei bibliotekų savaitei.

5-6 klasių mokiniai kartu su dailės mokytoja J. Krušinskaite piešė iliustracijas tema "Mano mėgstamiausia knyga".

Bibliotekos stendus papuošė pirmokų darbų paroda, skirta pirmajai rankomis pagamintai knygelei.

Balandžio 26-27 dienomis 4a, 4b ir 4c klasių mokiniai dalyvavo konkurse "Pagrindinės žinios apie knygą ir biblioteką".

Priešmokyklinio ugdymo grupė "Spindulėlis" kartu su auklėtoja S. Gicevič ir lietuvių kalbos mokytoja J.Višnevska bei grupė "Bitutės" su auklėtoja B. Svirbutovič šiomis dienomis pirmą kartą lankėsi bibliotekoje.

Balandžio 28 dieną 3d klasė dalyvavo netradicinėje lietuvių kalbos pamokoje "Knygų pasaulyje", kurią skaitykloje vedė lietuvių kalbos mokytoja J. Steiblienė.

Balandžio 29 dieną 5e klasės mokiniai labai įdomiai pristatė savo mėgstamiausias knygas. Po pristatymo lietuvių kalbos mokytojos L. Mažeikienė, G. Vaitiekėnienė ir bibliotekininkės pavaišino moksleivius saldainiais bei įteikė simbolines dovanas – knygų skirtukus.

Nuoširdžiai dėkojame visiems prisidėjusiems prie bibliotekos savaitės organizavimo.

Bibliotekininkės Ana Žabelovič, Regina Snežko