Auklėjamoji valandėlė 3b klasėje

Naujienos

Naujų mokslo metų pradžia kelia vaikams ir jaunimui nemažai jaudulio ir, be abejo, daug emocijų. Mokiniams, grįžtantiems į tą pačią mokyklą bei klasę, yra daug lengviau. Bet yra tokių, kurie naujus mokslo metus pradeda naujoje mokymo įstaigoje, su naujais mokytojais ir bendraamžiais.

Džiaugiamės, kad mūsų klasės gretas papildė dvi nuostabios draugės. Melisa atvyko iš Rukainių gimnazijos, o Natali net iš Graikijos. Naujokėms nekilo jokių sunkumų, jas sutiko labai draugiškai. Klasės valandėlės metu mergaitės dalinosi įspūdžiais apie savo atostogas, rodė pateiktis su gražiomis nuotraukomis, pasakojo apie mokyklas, kurias lankė, o Natali pademonstravo vadovėlį, iš kurio mokėsi Graikijoje. Buvo įdomu! Integruoto žaidimo „Stebuklingas kauliukas“ metu visi mokiniai gavo progą sužinoti apie savo draugus šiek tiek daugiau.