„Aš žinau, ką valgau“

Naujienos

Dalyko mokytojai: Ana Griškevičienė (biologija), Alicja Juodis (geografija), Katažyna Jankovska (technologijos), Agata Augustinovič (chemija), Jolanta Blaževič (lietuvių k.), Neringa Januševičienė (lietuvių k.) įgyvendino projektą „Aš žinau, ką valgau“. Šio projekto tikslas buvo suvokti tinkamos mitybos principus ir pritaikyti juos kasdieniame gyvenime.

Mokiniai pastebėjo, kad, deja, kasdienė mityba ne visada atitinka sveikos mitybos piramidę, todėl turėjo savarankiškai planuoti visos savaitės meniu, atsižvelgdami į maistinių medžiagų poreikį.

Aštuntokai turėjo pasirinkti nesudėtingą patiekalą, pavyzdžiui, sriubą, pateikti tikslų receptą ir pagaminti. Proceso metu reikėjo padaryti keletą nuotraukų. Kruopščiai analizuodamas pasirinktų patiekalų receptą, kiekvienas mokinys pasirinko maistinę medžiagą ir išanalizavo jos cheminę sudėtį (įvardino, iš kokių atomų yra sudaryta molekulė, pvz., gliukozės, druskos ar vandens). 

Geografijos užduoties tikslas buvo pažinti Europos šalių kulinarines tradicijas ir susieti savo pagamintą patiekalą su konkrečia šalimi ar regionu. Mokiniai vaizdžiai pristatė pasirinkto krašto tradicinę virtuvę, pateikė žemėlapius, patiekalų nuotraukas.

Lietuvių kalbos mokytojos skyrė kūrybinę užduotį – sukurti pastraipą ir  pasvarstyti apie sveiko maisto reikšmęarba aprašyti savo šeimos maisto ruošimo ir valgymo įpročius. Mokinių sukurtos pastraipos buvo įdomios ir originalios.

Kovo 4 d. visi susirinko į nuotolinę pamoką, kurioje mokiniai pristatė savo darbus. Dauguma teigė, kad tai buvo nelengvas, bet įdomus darbas, kuris leido susimąstyti apie maisto reikšmę ir sudėtį, atidžiau pažvelgti į savo valgymo įpročius, pažinti kitų šalių kulinarines tradicijas bei pritaikyti pastraipos rašymo įgūdžius. Kai kuriems tai buvo galimybė pirmą kartą ką nors pagaminti visai šeimai arba galimybė kartu su šeima dirbti virtuvėje. 

Projektas buvo sėkmingas ir įdomus. Sudėję skirtingų mokslų dalykus į vieną „puodą“,  mokiniai suvokė jų ryšį su gyvenimu, o teoriją susiejo su kasdienio gyvenimo praktika.

Ana Griškevičienė (biologija), 

Alicja Juodis (geografija), 

Katažyna Jankovska (technologijos), 

Agata Augustinovič (chemija), 

Jolanta Blaževič (lietuvių k.), 

Neringa Januševičienė (lietuvių k.)