Apsilankymas muziejuose

Mokytoja H. Marcinkevič su savo 4a klasės auklėtiniais kovo 8 dieną lankėsi Energetikos ir technikos muziejuje, esančiame pirmos Vilniaus miesto elektrinės patalpose. Mokiniams atsivėrė galimybė apžiūrėti nemažai ekspozicijų. Tarp jų – Energetikos ekspoziciją, Technikos, Vilniaus miesto technikos istorijos ekspoziciją, Technika vaikams ir kt. Moksleiviai atliko kelis fizikos eksperimentus, taip praplėsdami savo žinias apie šią mokslų šaką.

Tolimesnis kelias vedė į didžiausią Lietuvos istorinio kultūros paveldo saugyklą – Lietuvos nacionalinį muziejų. Čia vaikai dalyvavo istorijos pamokoje, kurios metu galėjo giliau pažinti ir suprasti Lietuvos archeologiją, istoriją, etninę kultūrą bei pasigrožėti seniausiais dirbiniais.