Anglų kalbos savaitė

Anglų kalbos Naujienos

2017 metų rugsėjo 25 – spalio 6 dienomis Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazijoje vyko užsienio kalbų savaitė. Jos metu užsienio kalbų mokytojos organizavo parodas, temines pamokas ir konkursus mokyklos mokiniams.

Šiais metais vadovavomės Umberto Eco citata: "Kas skaito knygas, gyvena du kartus". 5-8 klasių moksleiviai dalyvavo projekte, skirtame viso pasaulio knygų personažams. Projekto tikslas – plėtoti emocinį santykį su knyga kaip žinių ir patirties šaltiniu, žadinti meilę skaitymui, ugdyti bendravimo su knyga įprotį, kurti skaitymo kultūrą. Įvairių šalių  pasakojimai atspindi pasaulio kalbų įvairovę ir grožį. Stebėdamas klasiokų pristatymus, kiekvienas galėjo grįžti į vaikystę ir pasinerti į stebuklingą pasakų pasaulį.

Anglų kalbos pamokose 6b, 6c, 7a, 7b, 7c, 7d klasės dalyvavo projekte "Per pasaulį su knygomis". Grupinio darbo metu mokiniai, aptarę nurodytus literatūrinius herojus, turėjo juos pristatyti klasės draugams. Raudonkepuraitė, Mažasis princas, Ponas Tadas, Batuotas katinas, Pepė Ilgakojinė ir daugelis kitų personažų kalbėjo angliškai bei kitomis užsienio kalbomis apie save ir savo šalį.

Rugsėjo 26-ąją, minėdami Europos kalbų dieną, mokiniai jau ryte su šypsena bei muzika pasitiko mokytojus ir įvairiomis kalbomis pasveikino su švente, o ilgųjų pertraukų metu organizavo literatūrinių herojų pasirodymą. Originalūs prisistatymai atspindėjo mokinių kūrybiškumą, išradingumą bei humoro jausmą. Mokyklos koridorius tapo erdve, pilna pasakų ir romanų veikėjų. Žaismingi kostiumai ir įdomios istorijos ilgam liks tiek atlikėjų, tiek jų draugų atmintyje.

4-tų bei 5-tų klasių mokiniai dalyvavo "Guess Who?" turnyre. Jo metu vaikai smagiai praleido laiką ir išbandė savo anglų kalbos komunikacijos įgūdžius.

Turnyro laimėtojai:

4 klasės  

I vieta – Dariuš Savel 4d

II vieta – Lukaš Gabriel Grudzinski 4b

III vieta – Gabrielė Bazurina 4c

5 klasės  

I vieta – Dominika Banevič 5c

II vieta – Kotryna Zelionkina 5e

III vieta – Oskar Volčak 5c

SVEIKINAME !

Rugsėjo 26 d. tarp 8 klasių vyko tradicinis anglų kalbos žaidimas-konkursas „Alias“. 8a, 8b, 8c, 8e ir 8d klasių mokiniai susibūrė į komandas, o kiekvienas komandos narys turėjo aiškinti žodį anglų kalba kitiems savo komandos nariams. Kuo daugiau žodžių komanda atspėja, tuo didesnė tikimybė laimėti. Pamokos gale paaiškėjo nugalėtojas.

I vieta – 8d klasė

Dominik Zujevič, Emilija Zubriakova, Jolanta Pavliukovič, Dominik Svorobovič

II vieta – 8a klasė

Konrad Jarmalkovič, Emilija Serebriakova, Daniel Miliuškevič, Darek Bernatas

III vieta – 8C

Agnieška Voitkevič, Agnė Skubilovaitė, Monika Kološevska, Veslav Mečkovski

Rugsėjo 28 d. tarp 6-tų klasių komandų vyko konkursas-žaidimas  „Round Trip of Great Britain and Ireland“ („Kelionė po Didžiąją Britaniją ir Airiją“). Keliaudami mokiniai ne tik patikrino savo žinias, bet ir daug sužinojo apie didžiausius šių šalių miestus. 1 vietos nugalėtojais tapo 6d klasės komandos nariai – Jakub Voinilo, Kornelija Doveiko, Bartoš Urbanovič ir Aleksandra Karasiuk. 6a klasės komandos nariai –  Kinga Kliukauskaitė,  Ivona Kisel, Aleksandr Skubilov ir Daniel Petkevič – laimėjo 2 vietą. 3 vietą užėmė 6c klasės komanda – Rafal Ulevič, Edvin Macevič, Karolina Matulevič ir Maksimilian Kutyriov.

Renginyje, vykusiame rusų kalba, 7 klasių mokiniai žaidė žaidimą "Suprask mane". Jiems teko skirtingais būdais aiškinti žodžius. Dalyviai ir žiūrovai labai gražiai ir linksmai dalyvavo konkurse, nepaisant aršios konkurencijos. Laimėtoja tapo 7a klasė.

8 klasių mokiniai demonstravo savo žinias konkurse "Gramatikas 2016". Daugiausia taškų surinko Kamila Manuzova iš 8e klasės.  Antra vieta atiteko  Velvet Marijai Vilčinskai iš 8d, o trečia – Jolantai Pavliukovič  ir Patricijai Kostiukevič iš 8d klasės.