Angeliukas draugui

Kai angelas basas
Ateina į širdį.

Z. Gaižauskaitė

Belaukdami artėjančių švenčių, 2-ų klasių mokiniai per lietuvių kalbos pamokas kalbėjo ne tik apie šv. Kalėdų tradicijas, papročius, bet ir advento laikotarpio simbolius. Vieną jų nusprendė paruošti ir padovanoti artimiausiam draugui. Kaip žinoma, angelas yra laikomas advento ir šv. Kalėdų simboliu, kuris reiškia gerumą, dorybę, meilę. Ne vienas iš mūsų jaučia jų buvimą savo gyvenime. Tereikia juos įsileisti į savo širdį, kad galėtų mus saugoti. Taigi pasveikinti draugus buvo ne taip paprasta. Aptarę angelo simbolį, vaikai kūrė, užrašė sveikinimus bei papuošė angeliuką, skirtą draugui. Šis trumpalaikis projektas suponavo dar vieną nepaprastą mintį, jog reikia mokytis dalintis gerumu su kitais, savo nuoširdžiai sukurtais darbais. Dalinimosi angeliukais džiaugsmas apėmė ir apjungė visus 2-ų klasių mokinius bei lietuvių kalbos mokytojas (Č. Bražinskienę, E. Sadovską, E. Stankevičienę, G. Vilkanecienę), kurios paruošė šį projektą. Linkime, kad stebuklai įvyktų kuo dažniau jūsų gyvenime!