3-4 klasių lenkų kalbos olimpiados rezultatai

Kovo 27 dieną Jono Pauliaus II progimnazijoje įvyko Vilniaus miesto 3-4 klasių lenkų kalbos olimpiada, į kurią atvyko geriausi lenkiškų mokyklų mokiniai. Jie turėjo atlikti teksto suvokimo testą bei gramatines užduotis.

Rezultatų paskelbimas vyko balandžio 5 dieną. Po šventinio koncerto, kuriame pasirodė progimnazijos choras “Nastolatki” (mokyt. A. Judycka) bei šokių būrelis “Ziarenko” (mokyt. B. Ustjanovska), buvo apibendrinti olimpiados rezultatai. Visi dalyviai gavo padėkas, diplomus ir apdovanojimus, kurias įsteigė Vilniaus miesto Švietimo skyrius, Lenkijos Respublikos ambasados Vilniuje Konsulinis skyrius, “Macierz Szkolna”, bendrovė “Mylida”, knygynas “Elephas” bei Jono Pauliaus II progimnazija.

Sveikiname olimpiados laimėtojus!

3 klasės:

I vieta – Kamila Savicka – Jono Pauliaus II progimnazija (mokyt. Teresa Černiavska)

II vieta – Lucyna Petkevič – Darželis-mokykla „Vilija” (mokyt. Alina Černiavska)

III vieta – Rafal Antoni Ivaško – Grigiškių gimnazija (mokyt. Krystyna Zenkevič)

Apdovanojimai:

Milena Pavlovič – Vl. Sirokomlės gimnazija (mokyt. Alina Lakštauskienė)

Lukrecja Komarovič – Darželis-mokykla „Šaltinėlis” (mokyt. Jadviga Jankun)

4 klasės:

I vieta – Jakub Buro – Darželis-mokykla „Vilija” (mokyt. Lucja Gornatkevič)

II vieta – Maria Roščinska – Vl. Sirokomlės gimnazija (mokyt. V. Černigovska)

III vieta – Lukrecja Vonsovič – S. Konarskio mokykla (mokyt. Barbara Zinkevič)