„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.”

– Jan Paweł II

1 września Progimnazjum Jana Pawła II inauguruje rok szkolny akcją "Kwiatek i Serce dla Hospicjum".

Zamiast kwiatów dla nauczycieli prosimy wszystkich przybyłych na uroczystość o pogodny nastrój, radosne uśmiechy oraz datki na rzecz Wileńskiego Hospicjum bł. ks. Michała Sopoćki. W tym dniu przepełnionym dziecięcym gwarem, szczęściem i miłością chcemy wyrazić jedność i solidarność z chorymi, którzy cierpią i potrzebują ciepłych uczuć, nadziei i nieustającego wsparcia.

Datki na Hospicjum będą zbierane do skarbonek za pośrednictwem wolontariuszy ze specjalnym oznakowaniem.

Serdecznie dziękujemy za każdy pieniądz przeznaczony na rzecz Wileńskiego Hospicjum.

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „Kwiatek i Serce dla Hospicjum“