"Didžiausia proto dovana – tolerancija."

Helena Keler

Lapkričio 16 dieną yra minima Tarptautinė tolerancijos diena. Dalyvaudami projekte "5 priežastys, kodėl man reikia draugo" ("5 reasons why I need a friend"), anglų kalbos pamokose 6a, 6b, 6c, 6d bei 8a ir 8c klasių mokiniai aptarė ir analizavo tolerancijos bei netolerancijos pavyzdžius. Projektinio darbo metu jie ne tik turėjo galimybę plėsti savo anglų kalbos žodyną, bet taip pat galėjo išbandyti darbo grupėse metodą. Mokiniai stengėsi taikyti tolerancijos principus, dirbdami su kitais, mokėsi gerbti kito žmogaus nuomonę, skirtingą požiūrį ar idėją. Dirbdami komandomis bei vadovaudamiesi posakiu "Dvi galvos geriau nei viena", mokiniai sukūrė labai įdomius, gražius ir tuo pat metu visiškai skirtingus darbus, kurie buvo pristatyti parodoje mokyklos koridoriuje.

Anglų kalbos mokytojos M. Vasilevska ir N. Rusecka