Prieš skrendant lėktuvu

Pirmasis skrydis gali tapti tikru iššūkiu ir bemiegių naktų priežastimi. Nors iš tikrųjų nėra ko bijoti. Kelionei lėktuvu galima pasiruošti iš anksto. Balandžio 22 dieną specialiosios klasės mokiniai kartu su auklėtojomis ir mamytėmis išsiruošė į ekskursiją į Vilniaus oro uostą. Mokiniai sužinojo, kas yra aviacinio saugumo keleivių patikra, išklausė informaciją apie bagažą, susitiko su priešgaisrinės tarnybos atstovais, apžiūrėjo jų techniką. Begalę teigiamų emocijų sukėlė kylantys ir besileidžiantys lėktuvai.

Tau, Mama! Tau, Tėti!

Nėra brangesnio žmogaus už mamą ir tėtį. Savo mylimus tėvelius specialiosios klasės mokiniai pakvietė į šventę, kurią organizavo kartu su auklėtojomis. Greitai prabėgo laikas, o veiklos tikrai buvo nemažai. Tėvai stebėjo vaikų pasirodymą, dalyvavo bendruose žaidimuose ir konkursuose sporto salėje, susėdę prie bendro stalo pasivaišino skanėstais.

Dėkojame mamytėms ir tėveliams už pagalbą ruošiant šią šventę ir linkime jiems svajonių išsipildymo!

Sportas ir poilsis

Nuvykę į APOLLO boulingą, specialiosios klasės mokiniai linksmai ir naudingai savo sveikatai praleido laiką. Reguliuojami boulingo takų borteliai leido kiekvienam įsijausti į žaidimą ir pasiekti gerą rezultatą!