100 gražiausių žodžių Globėjui

,,Nepaprastai jaudindamasis ką tik pabučiavau Lietuvos žemę, – dėkojau Dievui už man duotą malonę atvykti pas jus. Trokšte troškau aplankyti ypač man brangią jūsų žemę!‘‘

Jonas Paulius II

Artėjant  šv. Jono Pauliaus II išrinkimo keturiasdešimt pirmosioms metinėms 2a, 2b, 2c ir 2d klasių mokiniai dalyvavo trumpalaikiame projekte „100 gražiausių žodžių Globėjui“. Netradicinėse pamokose antrokai klausėsi pasakojimo apie Popiežių, žiūrėjo įrašus, skaitė jo biografijos ištraukas, sprendė kryžiažodį.  Mokiniai dalijosi savo senelių pasakotomis istorijomis apie susitikimą su Globėju. Susipažinę su nepaprasta Jono Pauliaus II asmenybe, projekto dalyviai  kūrė vieno padėkos žodžio laiškelius. Netrukus 100 geltonų vokų papuošė stendą progimnazijos koridoriuje. Šis įspūdingas skaičius simbolizuoja artėjantį 100-ąjį Popiežiaus gimtadienį.

Trumpalaikį projektą paruošė lietuvių kalbos mokytojos: Č. Bražinskienė, E. Sadovska,        E. Stankevičienė, G. Vilkanecienė

Antrokai maloniai kviečia į darbelių parodą  prie mokytojų kambario.