Znowu dobro zwyciężyło!

Aktualia

Okres świąt Bożego Narodzenia w szkole – to okres wyjątkowy i szczególny. Dzieci z wielkim przejęciem ubierają choinki w klasach, własnoręcznie wykonują ozdoby świąteczne oraz szykują przedstawienia Bożonarodzeniowe.

W tym roku uczniowie klasy 3a (wych. Jadwiga Stankiewicz) przy współpracy z Emilią Sierebiakową i Danielem Miluszkiewiczem (uczniowie 7a klasy) zaprezentowali przedstawienie pt. „Jeden- zero dla nieba”. Niezwykłe i bardzo innowacyjne widowisko, oparte na ruchu scenicznym (choreog. Bożena Ustjanowska), ukazało społeczności szkolnej oraz zaproszonym gościom prawdziwą walkę między dobrem i złem. Ciekawa sceneria, przy nastrojowym oświetleniu, wprowadziła widzów w klimat zbliżających się świąt. Widzowie byli pod dużym wrażeniem, czego nie ukrywali. Sami aktorzy byli z siebie dumni, słysząc wiele pochwał pod swoim adresem.

Gorące podziękowania należą się administracji szkoły- za pomoc, wsparcie i życzliwe słowo oraz rodzicom uczniów- za zaangażowanie w przygotowanie strojów, dekoracji, oświetlenia.

Więcej czytaj tutaj…