„Žmonės ir technologijos. Pasaulis pagal Stanislovą Lemą”

Naujienos

2021 m. buvo paskelbti žymiojo lenkų mokslinės fantastikos rašytojo Stanislovo Lemo metais. Mokiniai, Lietuvos polonistų asociacijos paskatinti, dalyvavo konkurse ir sukūrė daug įdomių darbų, kuriais iki šiol remiamasi lenkų kalbos pamokose. Konkursą koordinavo ir susitikimą su dalyviais Lenkų kultūros namuose Vilniuje vedė polonistė Božena Ustjanovska.

Konkurso dalyviai turėjo sukurti darbą, naudodamiesi nurodytomis informacinėmis komunikacinėmis technologijomis. 5 klasių mokiniai kūrė atviruką, 6 klasių – komiksą, 7 klasių – elektroninę knygutę, 8 klasių – interaktyvų edukacinį žaidimą, tiktoko filmą. Mūsų progimnazijos mokiniai puikiai susidorojo su užduotimi ir tapo konkurso laureatais. Sveikiname Kšyštofą Ruseckį iš 5b klasės (mokyt. Božena Ustjanovska), Lukreciją Stankevič iš 6b klasės (mokyt. Božena Ustjanovska); Katriną Astaščenko, Mateušą Ustjanovskį ir Oskarą Lapševič iš 7e klasės (mokyt. Monika Urbanowicz). Konkurso finalo metu vyko susitikimas su rašytoju, žurnalistu, kultūros žinovu ir knygos „Aligatorius Vilniuje” autoriumi Piotru Jezierskiu, kuris padovanojo kelis savo knygos egzempliorius mūsų progimnazijos bibliotekai bei žadėjo atvykti į svečius.