Žiemą išlydėjome triukšmingai!

Naujienos

Seną, spalvingą, triukšmingą, žinomą visose Europos šalyse žiemos išvarymo šventę 5c ir 5d klasių mokiniai (mokyt. A. Morozova ir E. Stankevičienė) šventė dvi dienas. Penktadienį, kovo 1dieną, persirengę Užgavėnių personažais penktokai nuvyko į Danvillos sodybą. Erdviame kieme abi klasės pristatė šmaikščias žiemos palydų inscenizacijas, dalyvavo estafetėse, konkursuose ir varžybose. Sudeginę Morę, prisišokę, išsivolioję sniege mokiniai skubėjo į šiltą salę, kur vaišinosi gardžiais blynais su riebia grietine ir saldžia uogiene. 

Antradienį persirengėliai su šventine programa aplankė pradinių klasių mokinius. Supažindino mažiukus su Užgavėnių tradicijomis ir papročiais. Čigonės būrė iš delnų, velniai išdykavo, Lašininis pralaimėjo mūšį Kanapiniui, o šeimininkė pririnko pilną pintinę vaišių. Mokytojų kambaryje visų mokyklos darbuotojų laukė skani staigmena – blynai, uogienė, spurgos, sausainiai ir kvapni arbata. 

Dėkojame 5c ir 5d klasių tėveliams už pagalbą organizuojant šventę!