Zdrowy tryb życia

5 – 16 października uczniowie klas 5-6 brali udział  w projekcie "Zdrowy tryb życia". Były to integrowane lekcje wychowania fizycznego poświęcone  zdrowemu trybowi życia. Podczas lekcji wf  uczniowie poznali wartości odżywcze owoców i warzyw, ich właściwości lecznicze, wykorzystanie w sztuce kulinarnej oraz wpływ na organizm dziecka.

Były organizowane sztafety z darami jesieni, np. z jabłkiem, pomaranczą. Uczniowie klas 5-6 chętnie dzielili się informacją z młodszymi uczniami klas 1-2 oraz kl. 3b, biorącymi udział w projekcie.

Dziękuję uczniom klas 5 – 6  za współpracę, za piękne plakaty oraz zebraną informację. Życzę, aby każdy żył  zdrowo.

Nauczycielka wychowania fizycznego, Karolina Kitkowska.