Zažečės mokyklų 15-os metų jubiliejus

Naujienos Netradicinis ugdymas

Lapkričio 5-8 dienomis mūsų progimnazijos mokinių choras "Nastolatki", šokių ansamblis "Grūdelis", mokytojai bei administracijos atstovai lankėsi Zažečės mieste. Sukako 15 metų, kai Zažečės mokykla ir gimnazija gavo popiežiaus Jono Pauliaus II vardą. Į šventę atvyko daugybė svečių, tarp kurių buvo  Lvovo arkivyskupas Miečislav Mokžicki (Mieczysław Mokrzycki), atvežęs šv. Jono Pauliaus II relikvijas. Iškilmės prasidėjo Šv. Mišiomis, kurių metu giedojo ir choras "Nastolatki". Vėliau svečiai buvo pakviesti į oficialų priėmimą, po kurio mūsų progimnazijos mokiniai pasirodė su savo koncertine programa. Šventė buvo tęsiama Dziedušickių rūmuose. Mokiniai susipažino su šios giminės istorija, apžiūrėjo rūmų interjerą, o vėlų vakarą parke stebėjo spektaklį bei važinėjosi brikele.

Ne mažiau turininga bei įdomi buvo ir kita kelionės diena. Mokiniai kartu su mokytojais lankėsi "Prządki" rezervate, apžiūrėjo XVI amžiaus gynybinės pilies Kamieniec liekanas, nuvyko į stiklo miestą Krosno. Ten keliautojai turėjo galimybę sudalyvauti stiklo dekoravimo procese. Dienos įspūdžius vainikavo apsilankymas teatre ir komedijinio spektaklio "Žaidimai su velniu" žiūrėjimas.

Dėkojame visiems, prisidėjusiems prie šios nuostabios išvykos, skirtos sielai, kūnui ir protui, organizavimo!